S. Malinauskas traukiasi iš S. Skvernelio patarėjo pareigų (papildytas)

BNS nuotr.

papildyta nuo trečios pastraipos

Vilnius, kovo 5 d. (BNS). Premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas traukiasi iš šių pareigų.

Jis žurnalistams pareiškė taip nusprendęs po konflikto su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, kai šis paprašė premjero S. Malinauską nušalinti nuo komunikacijos grupės dėl koronaviruso  situacijos. 

„Ministras mane informavo, kad informuotas ir premjeras,  kad esu nušalinamas, jis pageidautų, kad būtų kitas visuomenės informavimo grupės vadovas. Suprantu, kad tai yra diskrecija koordinavimo grupės vadovo, jis tokius sprendimus priima“, – žurnalistams Vyriausybėje ketvirtadienį sakė S. Malinauskas.

„Aš tai vertinu kaip nepasitikėjimą ir lygiai taip pat traukiuosi iš ministro pirmininko patarėjo pareigų (...), informavau vakar ministrą pirmininką, kad apie tai svarstau. Bet kai šiandien išgirdau, kad situacijų koordinavimo centro vadovas priėmė sprendimą už mane, jog norėtų, kad aš traukčiausi, nebematau prasmės trukdyti “, – pridūrė jis.

A. Veryga, vadovaujantis Ekstremaliųjų situacijų operacijų centrui, sako paprašęs premjero nušalinti S. Malinauską nuo koronaviruso informavimo grupės, nes šis nederino su juo komunikacijos.

„Komunikacija turi būti derinama su ekstremalios situacijos operacijų vadovu, ji nebuvo su derinama su manimi, tai reiškia, aš negalėdavau žinoti ir tinkamai reaguoti į tam tikras viešas žinutes. Deja, jos išeidavo be mano žinios. Manau, taip negali būti. Taip, asmeninės žinutės“, – sakė ministras. 

Autorius Ignas Jačauskas

redakcija@bns.lt, +370 5 205 85 08, Lietuvos naujienų skyrius

Jei ši informacija Jums naudinga, kviečiame prenumeruoti BNS naujienlaiškį ir taip prisidėti prie kokybiškos žiniasklaidos stiprinimo.
dalintis